You are here:

Targeted Online Ads

TARGETED ONLINE ADVERTISING W CHINACH

Targeted online advertising (Ukierunkowane reklamy online) to inteligentny silnik reklamy internetowej w Chinach. Jako platforma oferująca zintegrowane narzędzia do przeprowadzania internetowych kampanii jest idealnym rozwiązaniem dla rekamodawców pragnących dotrzeć do konkretnej grupy docelowej. Jest to wiodąca technologia oparta o Audience Cookie Targeting.

Nasza mobilna sieć reklamowa w Chinach DSP (demand side platform) generuje ruch na poziomie 700,000,000 PV/dziennie. W jej skład wchodzą między innymi BES (Baidu Exchange Service), Tanx adx (Taobao Ad Network & Exchange).  Pomożemy Tobie skutecznie dotrzeć do Twoich odbiorców przy użyciu precyzyjnej 10 wymiarowej technologi targetowania, na którą składa się:

Jest to doskonałe narzędzie do przeprowadzania kampani specjalnych takich jak premiera nowego produktu czy konkretne akcje promocyjne. Narzędzie gwarantujące widoczność w wiodących chińskich portalach internetowych przy stosunkowo niskim koszcie reklam.

 

PLATFORMY TARGETED ONLINE ADVERTISING W CHINACH

Brand Ad Network Platform + OTV Ad Network Platform + DSP Systerm (demand side platform).

  1. Brand Ad Network Platform to kompleksowe rozwiązanie w zakresie zarządzania odbiorcami kampanii, analizy danych, planowaniu mediów, zarządzania dostarczaniem reklam i oceną wyników. Brand Ad Network Platform bazuje na ponad 1000 wiodących wydawców online w Chinach, w tym top 200 stron według rankingu iResearch.

2. OTV Ad Network Platform to internetowe rozwiązanie video dla reklamodawców bazujące na wiodących wydawcach online w Chinach takich jak Youku, QIY czy Letv.

3. DSP (demand-side platform) to zintegrowane narzędzie RTB (real-time bidding – licytacja w czasie rzeczywistym, połączone z BES (Baidu Exchange Service), Tanx adx (Taobao Ad Network & Exchange) oraz Google DoubleClick, dostarczające kompleksowe rozwiązanie reklamy multi screen w Chinach. DSP generuje ruch na na poziomie 6,000,000,000 PV/dziennie w przypadku urządzeń stacjonarnych oraz 700,000,000 PV/dziennie w przypadku urządzeń mobinych.

Precyzyjna technologia targetowania przy użyciu 900 milionów zweryfikowanych cookies w Chinach. Koncentrujemy się na odbiorcach precyzyjnie zdefiniowanych na podstawie ich internetowych zachowań.