You are here:

Chiński PR online

Chiński PR online to bardzo ważne narzędzie reklamowe ponieważ Chińczycy ufają głosowi autorytetów oraz rekomendacjom osób, które znają.

Pomożemy Tobie zbudować reputację oraz rozpoznawalność marki w Chinach. Ponadto zaprojektujemy i wdrożymy dla Ciebie kampanie WOMM (word of mouth marketing) marketingu szeptanego w chińskim internecie.

 

Stworzenie pozytywnego wizerunku marki i budowanie jej wartość w Chinach jest niezwykle ważne.

W Enter China doskonale rozumiemy zachowania i potrzeby chińskich użytkowników internetu dzięki czemu możemy zaoferować Twojej firmie najbardziej efektywne rozwiązania w zakresie – Chiński PR online.

Nasze usługi obejmują:

  • analizę i wybór odpowiednich dla marki platform do działań w zakresie marketingu szeptanego na rynku chińskim
  • kreację spójnego kontentu na lokalne fora tematyczne oraz blogi
  • copywriting na portale informacyjne, portale zawierające opinie o produktach lub usługach oraz wszelkie strony gdzie takie opinie mogą się pojawić
  • odpowiednie zaprojektowane działania z zakresu Chiński PR online na platformach Social Media
  • strategie reagowania na negatywne opinie o produktach lub usługach oraz na czarny PR
  • przygotowanie chińskich relacji prasowych wspierających Twoją markę
  • dobór odpowiednich platform do ich publikacji

Tworzone przez nas materiały dotyczące Twojej marki będziemy szeroko rozpowszechniać w chińskim internecie na ponad 6000 stron tematycznych i informacyjnych.

W zakresie marketingu szeptanego ( WOMM ) nasze działania opieramy na marketingu w Baidu, w tym Baidu Wiki, Q&A,  Post bar, Library oraz marketingu Weibo KOL (key opinion leader) marketing, WeChat KOL marketing, marketing grupowy QQ, marketing na blogach, marketing na forach internetowych i w internetowych katalogach branżowych.