BUDOWA CHIŃSKICH STRONY WWW


Tworzymy chińskie strony internetowe dostosowane do potrzeb Twoich klientów z Chin: projektowanie, kreacja, optymalizacja SEO, tłumaczenia, chińska domena internetowa i jej hosting w Chinach. Kompleksowa budowa chińskich stron www.

W chińskim świecie online stworzenie i lokalizacja strony www dostosowanej do lokalnych realiów zapewni Twojej firmie widoczność wśród prawie 700,000,000 chińskich użytkowników internetu. Budowa profesjonalnych chińskich stron internetowych to nasza specjalizacja.

  • Chińska strona to nie tylko wizytówka Twojej firmy, ale również centrum wokół którego skupiają się Twoje kampanie marketingowych w Chinach.
  • Chiński hosting czyni Twoją stroną dostępną dla wszystkich potencjalnych użytkowników z Chin.
  • Chińska domena to bardzo znaczący wyróżnik w internecie w Chinach

budowa chińskich stron

Czy chcesz zaistnieć w chińskim internecie? Czy chcesz sprzedawać swoje towary lub usługi w Chinach?

Jeśli tak to chińska strona internetowa jest rozwiązaniem dla Ciebie, ponieważ nie masz co liczyć na to, że chińscy kliencie odwiedzą Twoją angielską stronę www. Dlatego dla nas budowa chińskich stron internetowych to podstawa działania w Chinach.

Upewnij się, że Twoja strona internetowa spełnia oczekiwania chińskich odbiorców, jest dostosowana do ich potrzeb i nie stoi w sprzeczności z ich wartościami oraz kulturą. W EnterChina pomożemy Tobie o to zadbać. Zaprojektujemy i stworzymy Twoją chińską stronę www, zajmiemy się jej lokalizacją, zarejestrujemy Twoją chińską domenę oraz zorganizujemy hosting w Chinach.

Jeżeli myślisz, że żeby stworzyć stronę internetową dla chińskich użytkowników wystarczy zrobić duplikat swojej obecnej strony i przetłumaczyć treści na język chiński to bardzo się mylisz. Chińczycy mają zupełnie inne preferencje dotyczące zarówno wyglądu jak i funkcjonalności stron www dlatego chcąc zaistnieć na tym ogromnym rynku musisz mieć to uwadze.

W EnterChina wiemy, że nikt lepiej nie rozumie potrzeb chińskich klientów niż sami Chińczycy. Dlatego nasze chińskie strony www projektują lokalni profesjonaliści, dla których najlepsze rozwiązania są naturalne i oczywiste.

W ramach naszych działań oferujemy dostosowanie oraz optymalizację Twojej obecnej stony na potrzeby chińskiego internetu lub zaprojektowania od podstaw chińskiej strony www. Dotyczy to zarówno stron informacyjnych jak i sklepów internetowych. Na wszystkich etapach prac konsultujemy wzajemnie wizję Twojej strategii dotyczącej chińskiego rynku oraz proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

Wraz z chińską stroną internetową otrzymujecie od nas intuicyjny w obsłudze panel CMS, dzięki któremu sami możecie edytować treści na swojej stronie.

Prosimy mieć na uwadze, że wszelkie treści na stronie muszą być zgodne z prawem Chińskiej Republiki Ludowej, w szczególności nie mogą zawierać treści erotycznych, związanych z hazardem oraz tytoniem, ani żadnych treści politycznych.

LOKALIZACJA CHIŃSKIEJ STRONY WWW


Nie należy mylić pojęcia lokalizacji stron internetowych z tłumaczeniem strony.

Najczęściej popełniany przez firmy zachodnie błąd to jedynie przetłumaczenie strony na język chiński, bez brania pod uwagę wszystkich dzielących nas różnic zarówno kulturowych jak i czysto technicznych.

Budowa chińskich stron opiera się na profesjonalnie przygotowanej lokalizacji. Lokalizacja strony to oprócz profesjonalnych tłumaczeń pełna adaptacja strony internetowej do lokalnych wymagań odbiorcy końcowego (funkcjonalności, grafika, zdjęcia, filmy). Prawidłowo przetłumaczona strona internetowa oraz jej właściwa lokalizacja dostarczają klientowi pakietu informacyjnego o wybranej firmie, jej produktach i usługach. Profesjonalna lokalizacja chińskiej strony internetowej to konieczność jeśli chcemy dotrzeć do naszej grupy docelowej.

Eksperci EnterChina zadbają o to żeby Twoja chińska strona internetowa była naprawdę chińska – budowa chińskich stron www to nasza specjalizacja.

budowa chińskich stron

 

Chińska domena internetowa

Chcąc zaistnieć w chińskim internecie konieczne jest posiadania chińskiej domeny (.cn / .com.cn / .中国)  Zgodnie z zarządzeniem Chińskiego Centrum Informacji Sieci Internetowej (China Internet Network Information Center – CNNIC ) od maja 2012 roku zagraniczne firmy mogą rejestrować chińskie domeny nawet jeśli nie są fizycznie obecne na lokalnym rynku. Ponadto firmy nie muszą posiadać marki ani znaku towarowego żeby móc zarejestrować daną domenę.

 

Jak zarejestrować chińską domenę internetową?

W celu rejesrtacji chińskiej domeny należy dostarczyć następujące dokumenty:

  • Urzędowa kopia wpisu do rejestru firm z danego kraju oraz link do rządowej strony rejestru, na której można zweryfikować daną firmę.
  • Kopia dokumentu tożsamości osoby działającej w imieniu firmy.
  • Inne dokumenty – jeśli zajdzie taka konieczność

Następnie po akceptacji przez  CNNIC – www1.cnnic.cn – firma otrzyma swoją chińską domenę internetową.

UWAGA! Nie można otrzymać chińskiej domeny internetowej od ręki, bez uprzedniej akceptacji  CNNIC, dlatego należy unikać pośredników oferujących takie rozwiązanie.

 

Hosting strony w Chinach

Budowa chińskich stron to również dbanie o ich widoczność dla chińskich odbiorców. Czy chińska strona www musi mieć hosting w Chinach – TAK – jeśli chcemy aby była widoczna dla chińskich użytkowników. Hosting na chińskich serwerach daje gwarancję realnej obecności w internecie w Chinach. Strony hostingowane poza terytorium Chińskiej Republiki Ludowej są zazwyczaj niewidoczne dla Chińczyków z uwagi na Wielką Zaporę Internetową Chin. (The Great Firewall of China)

Istnieją dwie możliwości hostingu tak aby strona była widoczna w Chinach:

  • Hosting w Chinach Kontynentalnych –  możliwy dla firmy posiadających siedzibę lub oddział na terytorium Chin.

Jeżeli firma prowadzi działalność na terytorium Chin najlepszym rozwiązaniem jest hosting strony w Chinach kontynentalnych. W takiej sytuacji firma musi uzyskać licencję ICP (Internet Content Provider) wydawaną przez Chińskie Ministerstwo Przemysłu i Technologi Informatycznych. Firmy nie posiadające siedziby lub oddziału na terytorium Chin nie mogą ubiegać się o tą licencję

  • Hosting w Hong Kongu – możliwy dla wszystkich firm nie posiadających siedziby ani oddziału na terytorium Chin. Strony hostingowane w Hong Kongu są traktowane przez Wielką Zaporę Internetową Chin jako chińskie i dzięki temu są widoczne dla Chińczyków.