Nominacja dla EnterChina do tytułu Symbol Nowoczesnych Technologii 2017

EnterChina Symbol Nowoczesnych Technologii 2017

Otrzymaliśmy nominację do tytułu Symbol Nowoczesnych Technologii 2017.

EnterChina firma, która w niedługim czasie swoimi innowacyjnymi rozwiązywaniami pomoże wielu firmom podbić rynek chiński. Program prowadzony przez redakcję „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej”.

Ostateczne rozstrzygnięcie i wybór tegorocznych laureatów Symboli 2017 nastąpi, podobnie jak w ubiegłym roku na specjalnej Gali, o której dokładnym terminie i miejscu powiadomimy w kolejnej korespondencji. Laureat wejdzie jednocześnie w posiadanie praw posługiwania się tytułem i logotypem Symbolu 2017 we wszystkich celach i formach, jakie uzna za stosowne i potrzebne, oraz poszerzy swoje kontakty biznesowe, poznając na gali wielu prezesów ogromnych firm, inwestorami i urzędnikami państwowymi wysokiego szczebla (prezydenci miast itp).

W edycji 2016 Kapituła (w której zasiadają m.in. Henryk Warkocz, prezes TÜV Nord Polska, wieloletni poseł i działacz samorządowy dr Jan Rzymełka, prof. Robert Tomanek, rektor UE w Katowicach czy pisarz i medioznawca Tadeusz Biedzki) nagrodziła między innymi Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM, Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych, SECO/WARWICK, Kaspersky Lab Polska, Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie, Fundację ECCC, Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii, Miejsko Przemysłową Oczyszczalnię Ścieków w Oświęcimiu, Spółdzielnię Mieszkaniową “Energetyk” z Wrocławia i wiele innych.

Finał edycji 2016 odbył się w ekskluzywnych wnętrzach pięciogwiazdkowego Hotelu Monopol w Katowicach.
Materiał relacjonujący to wydarzenie, a także poprzednie gale