CHIŃSKIE TŁUMACZENIA I COPYWRITING


  • Tłumaczenia wykonywane przez Chińczyków
  • Teksty przygotowywane przez profesjonalistów rozumiejących specyfikę branży
  • Treści optymalizowane pod kątem marketingu internetowego z uwzględnieniem zastosowania słów kluczowych oraz przyjaznych dla SEO treści.

foto23

 

Dosłowne tłumaczenia na język chiński to bardzo zły pomysł ponieważ chińscy użytkownicy internetu różnią się diametralnie od ludzi ze świata zachodniego. Przygotowując teksty w pierwszej kolejności badamy słowa kluczowe dla Twojej branży wyszukiwane przez chińskich klientów. Następnie tłumaczenia z uwzględnieniem odpowiednich słów kluczowych i treści SEO wykonywane są przez chińskiego nativespeakera orientującego się w danej branży tak aby powstałe treści były zarówno poprawne językowo jak i merytorycznie.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów wyszukiwania odradzamy mieszania chińskich i angielskich słów w tekstach na stronie internetowej, chyba że jest to wyjątkowo uzasadnione. Przetłumaczenie wszystkich elementów strony www na język chiński w tym title, meta tagi, teksty na obrazach i treściach video zapewnią jej pełną widoczość w chińskim internecie oraz wiarygodność w oczach chińskich użytkowników.

CHIŃSKI COPYWRITING


Przygotowujemy wartościowe treści w języku chińskim do użycia na blogu, w newsletterze lub w mediach społecznościowych. Nasz przyjazny dla chińskiego SEO copywriting koncentruje się na Twoich potrzebach i oczekiwaniach Twoich chińskich klientów. Dzięki nieustannemu dialogowi uczymy się specyfiki Twojej branży i tworzymy wartościowy kontent atrakcyjny dla Chińczyków.