EnterChina - KIM JESTEŚMY


EnterChina to wirtualne wrota do chińskiego rynku dla polskich przedsiębiorców. Nasze kompleksowe rozwiązania z zakresu e-commerce oraz e-marketingu dają firmom możliwość zaistnienia w internecie w Chinach i dotarcia do ponad miliarda potencjalnych klientów. Wierzymy, że to Chińczycy mogą być klientami Polskich firm, a pieniądze zamiast odpływać do Azji mogą z niej do nas napływać.

Kluczowe obszary naszych działań to tworzenie chińskich stron www oraz sklepów internetowych. W tym chińska domena internetowa i jej hosting w Chinach. Pozycjonowanie w Chinach – Baidu SEO – www.baidu.com, chińskie linki sponsorowane – Baidu SEM. Chińskie Social Media, marketing mobilny w Chinach, Chiński Online PR i marketing szeptany, Targeted Online Ads oraz chiński branding. Ponadto oferujemy branżowe tłumaczenia na język chiński. Jak również profesjonalne wsparcie w obsłudze chińskiego klienta oraz w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych z klientami z Chin – http://www.gov.cn/.

EnterChina

W Chinach jest 690 milionów internautów i liczba ta cały czas rośnie. Chiny są największym rynkiem  e-commerce na świecie z obrotami na poziomie 590 miliardów USD rocznie.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że internet to świat bez granic, jednak wejście na rynek internetowy w Chinach jest prawdziwym wyzwaniem. Nie tylko język stanowi znaczącą barierę, ale przede wszystkim fakt, że żadna zachodnia strona nie jest widoczna w Chinach. Istnieje tak zwany Chiński Mur Ogniowy (The Great Firewall of China). Ponadto Chińscy internauci różnią się diametralnie od internautów z Zachodu. Korzystają z własnej wyszukiwarki Baidu zamiast Google, mają swoje odpowiedniki Facebooka – facebook.com, YouTube – youtube.com i wszystkich innych portali, z których korzystamy na Zachodzie.

Od 2006 roku działam w branży eCommerce i przez ponad dwa lata organizowałem sprzedaż online w Chinach dla hongkońskiego producenta biżuterii z diamentami. Wiem, że nikt lepiej nie rozumie potrzeb chińskich klientów niż sami Chińczycy, dla których najlepsze rozwiązania są naturalne i oczywiste. Dlatego EnterChina to zespół chińskich ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie na lokalnym rynku internetowym. Oraz polskich specjalistów od e-commerce i e-marketingu, którzy rozumieją oczekiwania polskich klientów.

Wierzę, że polskie firmy są w stanie nie tylko zaistnieć na rynku Chińskim, ale przede wszystkim odnieść na nim prawdziwy sukces finansowy. Dołącz do nas!

Business architect Michał Krzywiak – założyciel EnterChina

Michał Krzywiak EnterChina